Учителі Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Список педагогічних працівників Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області
станом на 01.11.2018 р.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата народ-ження Стать Посада Квалі-фікаційна категорія, звання Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом Основний робітник чи сумісник Загальний стаж пед. роботи З якого часу працює у школі Який предмет викладає
1. Омеляненко Тетяна Михайлівна 31.03. 1960 ж директор школи, математика Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель математики основний 37 1985 Математика
2. Пономарьова Олена Василівна 05.03. 1968 ж учитель образотворчого мистецтва, заступник директора з НВР Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель обр. мистецтва, худ. праці, креслення основний 31 1987 Образотворче мист., трудове навчання, технології, художня культура
3. Полежаєва Ріта Іванівна 16.02. 1971 ж учитель біології, заступник директора з виховної роботи І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди вчитель біології основний 19 2005 Біологія, екологія, хімія
4. Будюкова Віра Григорівна 16.05. 1967 ж учитель математики Вища категорія Повна вища ХДУ ім. О.М.Горького математик, викладач математики основний 28 1990 Алгебра і початки аналізу, геометрія, інформатика
5. Котляр Раїса Павлівна 18.10. 1948 ж учитель української мови та літератури Вища, Вчитель-методист Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель української мови та літератури основний 48 1970 українська мова та література
6. Андрущенко Анна Сергіївна 22.10. 1988 ж учитель української мови та літератури Спеціаліст Повна вища, ХНУ ім. Каразіна філолог, викладач української мови і літератури основний 7 2011 українська мова і література
7. Холодна Дарія Володимирівна 27.07. 1994 ж Педагог-організатор учитель укр.мови та літератури Спеціаліст Повна вища, ХГПУ ім.Г.С.Ско-вороди, учитель української мови та літератури основний 4 2014 українська мова та література, зарубіжна література
8. Москаленко Анастасія Михайлівна 04.04. 1997 ж Учитель англійської мови Спеціаліст Повна загальна середня, 4 курс ХГПУ ім.Г.С.Сковороди основний 1 2017 Іноземна мова (англійська)
9. Маршала Олександра Анатоліївна 07.02. 1998 ж Учитель української мови та літератури Спеціаліст Повна загальна середня, 4 курс ХПУ ім.В.Н.Ка-разіна основний 1 2017 Українська мова та л-ра, іноземна мова (англійська)
10. Макаренко Софія Юріївна 21.11. 1991 ж учитель історії Спеціаліст ХНУ ім.В.Н.Каразіна, 2013, вчитель історії основний 5 2017 Історія України, всесвітня історія, екологія, правознавство, харівщинознавство, громадянська освіта
11. Сумцов Руслан Сергійович 08.05. 1998 ч учитель історії Спеціаліст Повна загальна середня, 4-й курс ХГПУ ім.Г.С.Сковороди основний 1 2017 Історія України, всесвітня історія
12. Дораж Олена Олександрівна 30.11. 1980 ж учитель географії І категорія Повна вища ХНУ ім. Каразіна вчитель географії основний 8 2009 географія, фізична культура
13. Маршала Анатолій Єгорович 16.08. 1963 ч учитель фізики І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель математики і фізики основний 31 1986 фізика, трудове навчання
14. Янковська Наталя Тимофіївна 11.06. 1958 ж учитель математики Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель математики основний 38 1980 математика
15. Карпюк Світлана Андріївна. 29.08. 1968 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель початкових класів основний 28 1989 початкові класи
16. Коноваленко Надія Олексіївна 10.08. 1960 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища, Полтавський держпедінститут ім.В.Г.Короленка учитель початкових класів основний 37 1981 початкові класи
17. Якименко Людмила Олександрівна 10.04.1964 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель укр.мови і л-ри основний 37 1980 початкові класи
18. Власенко Надія Петрівна 25.08. 1969 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель початкових класів основний 28 1993 початкові класи
19. Пшенична Світлана Василівна 28.11. 1962 ж бібліотекар Спеціаліст Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди (4 курси) незакінчена вища освіта, учитель початкових класів основний 30 1984 -
20. Лісовин Людмила Павлівна 19.09. 1960 ж учитель музики, сумісник Спеціаліст Старший учитель Середня спеціальна Харківське культосвітнє училище музичний вихователь сумісник 38 2009 музика
21. Золочевська Тетяна Валеріївна 10.03. 1993 ж педагог-організатор Спеціаліст Неповна вища, Харківська гумантіратно-педагогічна академія, соціальний педагог основний 2 2016 -
Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.