• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Мережа, список учнів

МЕРЕЖА учнів Огульцівського ліцею
на 01.02.2023: 116 учнів

Клас Всього учнів Хлопців Дівчат
1 6 2 4
2 5 2 3
3 8 5 3
4 14 9 5
5 8 4 4
6 16 9 7
7 12 7 5
8 14 6 8
9 13 4 9
10 12 3 9
11 7 3 4
Всього 116 55 61

Список учнів ОГУЛЬЦІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

станом на 01.02.2023

№ з/п клас категорії №з/п у кл. Прізвище Ім'я По батькові Дата народження
1 1 клас 1 Борисенко Євгеній Романович 21.04.2016
2 1 клас 2 Діденко Давид Юрійович 05.03.2016
3 1 клас б 3 Літвінцова Мілана Віталіївна 18.01.2016
4 1 клас 4 Макаренко Кіра Олександрівна 14.11.2016
5 1 клас 5 Писаренко Марія Андріївна 20.05.2014
6 1 клас 6 Швидка Дарія Андріївна 16.12.2014
7 2 клас АТО 1 Бородій Владислав Артурович 06.05.2015
8 2 клас б 2 Золотих Милана Олександрівна 29.07.2014
9 2 клас б 3 Лимаренко Кирило Сергійович 05.03.2015
10 2 клас 4 Мунтян Марьям Фадаївна 11.09.2015
11 2 клас 5 Сумцова Злата Миколаївна 18.08.2015
12 3 клас 1 Бібілашвілі Георгій Валерійович 06.09.2014
13 3 клас 2 Гурбанова Аріна Русланівна 12.08.2014
14 3 клас б 3 Літвінцов Максим Віталійович 27.12.2013
15 3 клас 4 Мироненко Денис Сергійович 05.08.2014
16 3 клас 5 Ноженко Тимур Олександрович 09.02.2014
17 3 клас АТО 6 Пересада Мілана Олександрівна 02.05.2014
18 3 клас 7 Погорєлов Артем Андрійович 12.04.2014
19 3 клас б 8 Утінкова Євгенія Віталіївна 13.06.2014
20 4 клас 1 Борисенко Денис Романович 15.04.2013
21 4 клас б 2 Дейнека Вікторія Максимівна 17.03.2013
22 4 клас 3 Єременко Олег Олегович 27.12.2012
23 4 клас 4 Застело Майя Андріївна 01.05.2013
24 4 клас 5 Коноваленко Владислав Володимирович 21.04.2013
25 4 клас 6 Коноваленко Денис В’ячеславович 23.09.2013
26 4 клас б 7 Курило Олена Олегівна 13.04.2013
27 4 клас АТО 8 Левада Тимур Ігорович 14.01.2013
28 4 клас б 9 Лимаренко Олександр Сергійович 02.11.2012
29 4 клас м,б 10 Мішин Платон Павлович 12.06.2013
30 4 клас 11 Непочатов Олександр Іванович 25.05.2013
31 4 клас 12 Протас Дмитро Андрійович 25.12.2012
32 4 клас 13 Семикрас Олеся Леонідівна 30.08.2013
33 4 клас п 14 Турнаєва Поліна Олександрівна 29.06.2013
34 5 клас п 1 Буженко Іван Сергійович 12.07.2011
35 5 клас 2 Жван Володимир Сергійович 17.12.2011
36 5 клас 3 Забугіна Аріна Юріївна 22.11.2011
37 5 клас б 4 Золотих Владислав Сергійович 28.08.2011
38 5 клас 5 Кравченко Марина Миколаївна 05.12.2011
39 5 клас б 6 Курило Варвара Олегівна 24.02.2012
40 5 клас б 7 Утінкова Софія Віталіївна 18.06.2012
41 5 клас 8 Хворост Данило Сергійович 01.03.2012
42 6 клас б 1 Грибач Софія Максимівна 10.05.2011
43 6 клас 2 Єременко Олександра Назарівна 28.04.2010
44 6 клас 3 Єременко Ярослав Олегович 31.08.2010
45 6 клас 4 Желєзняк Валерія Костянтинівна 16.07.2010
46 6 клас 5 Капаус Анна Володимирівна 21.09.2010
47 6 клас 6 Квач Ангеліна Миколаївна 28.06.2011
48 6 клас п 7 Коваленко Єва Сергіївна
49 6 клас 8 Кузнєцова Вікторія Олександрівна 26.06.2011
50 6 клас б 9 Лимаренко Артем Сергійович 12.10.2010
51 6 клас 10 Мазяркін Михайло Сергійович 21.09.2011
52 6 клас 11 Малікова Юлія Ігорівна 20.01.2011
53 6 клас 12 Мироненко Микола Сергійович 22.12.2011
54 6 клас б 13 Мішин Лаврентій Павлович 24.09.2010
55 6 клас 14 Свинар Єгор Євгенійович 26.12.2010
56 6 клас п 15 Строкалістов Степан Михайлович 01.07.2010
57 6 клас о 16 Цибульник Іван Олександрович 27.07.2010
58 6 клас п,б 17 Чертов Тихон Миколайович 23.04.2011
59 7 клас АТО 1 Бородій Каміла Артурівна 11.09.2010
60 7 клас 2 Гладун Артем Олександрович 02.06.2010
61 7 клас АТО 3 Голубка Ліана Володимирівна 23.06.2010
62 7 клас б 4 Єременко Артем Романович 24.09.2010
63 7 клас б 5 Капанадзе Андрій Юрійович 03.03.2010
64 7 клас 6 Кравченко Максим Миколайович 01.09.2009
65 7 клас 7 Мочарко Ксенія Ернестівна 20.01.2010
66 7 клас 8 Назаренко Максим Віталійович 29.06.2009
67 7 клас 9 Погорєлова Поліна Андріївна 21.05.2010
68 7 клас о 10 Прокопов Нікіта Іванович 17.05.2010
69 7 клас 11 Цибульник Вероніка Сергіївна 18.03.2010
70 7 клас 12 Чайка Тимур Віталійович 04.08.2009
71 8 клас п 1 Буженко Ілля Сергійович 12.11.2008
72 8 клас 2 Головко Оксана Дмитрівна 17.02.2009
73 8 клас 3 Горич Родіон Віталійович 12.06.2009
74 8 клас 4 Горич Руслан Віталійович 12.06.2009
75 8 клас 5 Гусак Євгенія Олександрівна 21.06.2009
76 8 клас 6 Лісконог Тимофій Ігорович 27.02.2009
77 8 клас 7 Марусяк Матвєй Юрійович 01.12.2008
78 8 клас 8 Нерсісян Гарнік Артакович 28.03.2008
79 8 клас 9 Нерсісян Мілена Артаківна 30.04.2009
80 8 клас 10 Синкова Віолетта Сергіївна 24.06.2009
81 8 клас б 11 Русовська Олександра Радуївна 11.08.2009
82 8 клас АТО, нс 12 Харечко Софія Валентинівна 17.03.2009
83 8 клас 13 Хворост Софія Сергіївна 01.06.2009
84 8 клас 14 Чайка Евеліна Олексіївна 07.10.2008
85 9 клас нс 1 Бочарніков-Єременко Микита Андрійович 30.04.2008
86 9 клас 2 Веретельник Данііл Вікторович 22.12.2007
87 9 клас б 3 Капанадзе Ліана Юріївна 26.09.2007
88 9 клас 4 Капанадзе Поліна Сергіївна 20.07.2008
89 9 клас 5 Коваленко Вікторія Євгеніївна 01.07.2008
90 9 клас нс 6 Кошель Руслан Валерійович 06.07.2008
91 9 клас б 7 Курило Тетяна Олегівна 24.05.2008
92 9 клас 8 Левада Руслан Богданович 17.02.2008
93 9 клас 9 Леоненко Венера Владиславівна 18.05.2008
94 9 клас б 10 Мішина Лідія Павлівна 03.06.2007
95 9 клас 11 Павлович Богдана Вікторівна 08.07.2008
96 9 клас 12 Панченко Валерія Романівна 14.11.2007
97 9 клас 13 Терентьєва Альона Олександрівна 15.04.2008
98 10 клас 1 Діжиченко Костянтин Андрійович 23.02.2007
99 10 клас 2 Капанадзе Альбіна Сергіївна 17.07.2007
100 10 клас 3 Коваленко Кіра Ігорівна 18.10.2006
101 10 клас 4 Коваленко Олександр Петрович 23.02.2007
102 10 клас 5 Кузнецова Анастасія Олександрівна 07.07.2007
103 10 клас п 6 Мамекіна Аріна Сергіївна 15.01.2007
104 10 клас б 7 Мішина Вероніка Павлівна 26.01.2006
105 10 клас 8 Мороз Анастасія Романівна 26.11.2007
106 10 клас 9 Москаленко Вікторія Михайлівна 30.03.2007
107 10 клас 10 Назаренко Анастасія Віталіївна 11.01.2007
108 10 клас п 11 Северіна Анастасія Валеріївна 10.03.2007
109 10 клас 12 Юнак Богдан Сергійович 08.08.2006
110 11 клас нс 1 Діденко Олександр Сергійович 10.08.2006
111 11 клас п 2 Кобзар Софія Ігорівна 07.06.2006
112 11 клас 3 Ніколенко Микита Романович 09.12.2005
113 11 клас б 4 Русовська Євгенія Радуївна 23.03.2006
114 11 клас о 5 Цибульник Валерія Андріївна 14.02.2006
115 11 клас 6 Швидка Анастасія Іванівна 02.06.2005
116 11 клас 7 Шевченко Єгор Олександрович 13.11.2005

Умовні скорочення в колонці "категорії"

АТО - дитина учасника бойових дій + в АТО
б - з багатодітної сім'ї
нс - з неповної сім'ї
о - дитина матері-одиночки
п - переміщена дитина (через війну)

Кiлькiсть переглядiв: 1165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.