"Кожна дитина має талант. Треба їй допомогти його розкрити"

На цій сторінці ми будемо висвітлювати всі досягнення учнів Огульцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів, пов'язані безпосередньо з їх дитячою творчістю

Гасаненко Лілія, 3 клас (малюнок виконано в графічному редакторі Paint)Гасаненко Лілія, 3 клас (малюнок виконано в графічному редакторі Paint)

Запрошуємо переглянути цю сторіночку всх, хто цікавиться інформацією про учнів Огульцівської школи: їх інтереси, захоплення, участь у творчих конкурсах, спортивні досягнення тощо.

Цікавого перегляду!

ХЕНД-МЕЙД

Любі дівчатка, хлопчики! Скільки речей можна зробити власноруч! А як саме - на сторінці ХЕНД-МЕЙД сайту "Педпреса" можна ознайомитись з ідеями для активізації творчої діяльності. Натисніть на зображення дівчинки і зможете переглянути запропоновану інформацію та цікаві майтер-класи! Для прикладу: як зробити браслети ШАМБАЛА, помпони, ляльку-мотанку, аплікації з осіннього листя, намалювати чарівну осінь або пухкі малюнки, виготовити океан у пляшці або лавову лампу тощо.

2014-02-14 На конкурс малюнків, присвяченихї воїнам усіх війн

На конкурс до Дня воїна-інтернаціоналіста

Малюнок учнів 2 класу

На конкурс до Дня воїна-інтернаціоналіста
Робота учнів 8 класу

На конкурс до Дня воїна-інтернаціоналіста
Робота учнів 10 класу

2014-02-14 Бісерні букети Антоненко Діани

Вироби з бісеруКактус з бісеру

Творчість учнів проявляється по різному. Наприклад, Антоненко Діана дуже любить творити з бісеру.

Вироби з бісеру

Вироби з бісеру

Вироби з бісеру

11 жовтня 2013 року. Панаріна Леся на районному фестивалі ораторського мистецтва

Учасники фестивалю ораторського мистецтва

11 овтня 2013 року на базі Валківського районного БДЮТ був проведений районний фестиваль ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл району з метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, з нагоди Дня української писемності та 200 - річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. В програмі фестивалю взяли участь 17 учнів. Серед учасників - учениця 11 класу Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка, на жаль, не потрапила в призову трійку ораторів.

10 жовтня 2013 року - туристи Огульцівської школи на Районних змаганнях зі спортивного орієнтування

Грамота Антоненко Діани

На змаганнях зі спортивного орієнтуванняВітаємо Антоненко Діану з перемогою!

10 жовтня 2013 року у смт.Ков'яги відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування.

В особистому заліку серед дівчат молодшої вікової катерогії перемогла Антоненко Діана, учениця 6 класу, за що отримала грамоту Районного центру туризма, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради Харківської області. Зичимо Діані подальших спортивних (і не тільки) пермог!

Діана Антоненко на старті

10 жовтня 2013 року - Участь Огульцівської школи у районних змаганнях "Шкіряний м'яч"

Команда огульцівських юних футболістів

9 жовтня 2013 рпоку учні нашої школи взяли участь у районних змаганнях з футболу "Шкіряний м'яч". Цього навчального року юних спортсменів зібрав у футбольну секцію Коваленко Іван Адамович - колишній вчитель фізичної культури нашої школи, гравець огульцівської команди "Олімп", людина, яка любить спорт і прищеплює учням любов до спорту. На жаль, великими здобутками хвалитися поки що рано, адже з 1 вересня часу пройшло досить мало, та й наші спортсмени поки-що маленькі. Надіємось, що постійні заняття в секції дадуть свої плоди і огульцівські юні футболісти піднімуться на свій "Олімп".

4 жовтня 2013 року - в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла виставка "Щедрість рідної землі"

Огульцівська шкільна виставка Щедрість рідної землі

Напередодні Дня вчителя закінчилась виставка "Щедрість рідної землі", яка проходила в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під час тижня біології та хімії. Чудові композиції радували око всіх відвідувачів виставки. А підготували їх учні 5-11 класів Огульцівської школи.

Гарбузовий Смайлик

Квіткове розмаїття

Дарунки осені

09-13 вересня 2013 року - ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ШКОЛІ

olimp

Олімпійський урокОлімпійський вогонь запалено в Огульцівській школі10 вересня 2013 року в Огульцівській школі відбувся олімпійський урок в рамках олімпійського тижня, який проходить в нашій школі з 9 по 13 вересня 2013 року.

Під час уроку відбулася зустріч з богами Олімпу, запалено Олімпійський вогонь, який символічно передано з рук в руки учнями школи. Пройшло нагородження кращих спортсменів школи.

Олімпійський урок

Олімпійський урок

Олімпійський урок

Великий інтерес викликала бесіда з колишнім вчителем школи і футболістом сільської футбольної команди "Олімп" Коваленко Іваном Адамовичем.

Приємним моментом стало для наших спортсменів нагородження грамотами відділу освіти Валківської районної державної адміністрації 11 вересня під час районного Олімпійського уроку.

Олімпійський урок

8 вересня - День визволення, День села Огульці

70-річчя визволення Огульців

70-річчя визволення ОгульцівТрадиційно учні школи виступають на мітингу з почесної трибуниОгульцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла активну участь у заходах, приурочених до 70-ї річниці з Дня визволення села Огульці від німецько-фашистських загарбників.

Завершилися урочистості святковим тематичним концертом "Подвигу жити в віках", підготовленим для односельців та в рамках огляду-конкурсу "Чаросвіт" місцевими аматорами народної сцени, серед них – вчителі та учні школи. Дуже проникливими були виступи одинадцятикласниць Анастасії Москаленко та Олександри Маршали. Тепло сприйняли присутні жартівливий танець 11 класу та український танок учнів 5 класу.

70-річчя визволення Огульців

Та справжній фурор справила музично-танцювальна композиція "Краковяк", в якій взяли участь також і вчителі Огульцівської школи: Скляренко Наталя Анатоліївна (вона ж була і ведучою всього свята разом з ще однією вчителькою Дораж Оленою Олександрівною), Янковська Наталя Тимофіївна - танцювали разом зі своїми чоловіками Михайлом Поповим та Володимиром Цибульником, на народних інструментах грали Якименко Людмила Олександрівна - на граблях, Власенко Надія Петрівна - на рубелі. 70-річчя визволення ОгульцівМузично-танцювальна композиція "Краковяк" - важко навіть відгадати назви всіх народних інструментів

Активними учасниками хору Огульцівського будинку культури стали і працівники школи Котляр Раїса Павлівна, Веретильник Микола Іванович, Пошедіна Тетяна Іванівна, Якименко Людмила Олександрівна. Всю концертну програму супроводжувала компютерна презентація, яка налічувала майже 200 слайдів, підготовлена вчителем інформатики Будюковою Вірою Григорівною.

Затамувавши подих всі присутні слухали Майю Тимофіївну Столярову, маленьку сиву жіночку, почесну жительку села Огульці, яка до 70-річчя визволення села за власний кошт видала книжечку "Історія вулиць села Огульці". Члени шкільного історико-краєзнавчого гуртка на чолі з Янковською Н.Т, директором шкільного музею, тісно співпрацюють з Майєю Тимофіївною, яка нещодавно видала ще одну книгу - "Згадки про минуле" Улити Дейнеки, своєї матері, нашої землячки.70-річчя визволення Огульців

8вересня2013Клуб вщент заповнений глядачами

2013-01-04

/Files/images/talanty.jpgТалановиті діти Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступеінв біля головної ялинки Валківщини

Обдаровані діти Огульцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів із задоволенням відвідали новорічне свято, яке відбулося 4 січня 2013 року в РНД «Іскра». Свято запам’яталося зустріччю з депутатом Верховної Ради України Біловолом О.М., головою Валківської районної ради Холодним О.М., заступником голови Валківської районної ради Яциною Ю.Д., головою Валківської райдержадміністрації Малявіним М.О. Нехай емоції, пережиті на цьому святі, надихають усіх учнів на нові творчі досягнення!

Літературний вечір "Все начинается с любви"

2013-02-15

Афродита, ангелочкиБогиня Афродита з ангелочками
В рамках тижня світової літератури 15 лютого 2013 року в Огульцівській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулося свято: літературний вечір «Все начинается с любви». Із закликом: «Верь в великую силу любви!» богиня кохання Афродіта запросила до себе на гостину різних літературних героїв. Участь у святі взяли учні 7-11 класів.

Композиція "Ты меня любишь?"

Вітання від хлопців - попурі пісень про коханняВітання від хлопців - попурі на тему кохання

/Files/images/Marshala-Moskalenko.png

"Слобожаночки" з Огульців

2013-02-22

/Files/images/A.Marschala.jpg

Маршала Олександра

22.02.2013 року учні Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брали участь у відбірковому турі районного конкурсу «Слобожаночка-2013». Школу представляли дві учениці 10 класу Маршала Олександра та Москаленко Анастасія. Конкурсні завдання включали в себе три етапи: візитка, художній номер і третій етап – «Запрошуємо до нас у гості». В цьому конкурсі Маршала Олександра запросила всіх до себе в гості на Святвечір, а Москаленко Настя презентувала зустріч друзів «Дитячі чаювання».

/Files/images/Moskalenko.jpg
Москаленко Анастасія

Участь Огульцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів у Малих олімпійських іграх

2013-02-20

Участь огульцівських школярів у Малих олімпійських іграх20 лютого учні 3-4 класів взяли участь у районному етапі Малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини». Найкращих результатів учні досягли у спортивній вікторині, зайнявши І - ІІІ місця. Дітям дуже сподобалася церемонія відкриття, цікаві конкурси. Найбільше задоволення вони отримали від комбінованої естафети.
Участь огульцівських школярів у Малих олімпійських іграх

Запрошуємо заглянути на сторіночку ХЕНД-МЕЙД (АРТ ШКОЛА) сайту ПЕДПРЕСА - на цікаві відеоуроки з тем: Прикраси, М'яка іграшка з шкарпеток, Декупаж, Аплікація, Квілінг, Лялька-мотанка, Миловаріння. Якщо маєте фантазію і любите майструвати своїми руками, можете знайти багато нового для себе! Оскільки 2013 рік є роком дитячої творчості, то на цьому сайті ви відчуєте новий поштовх до реалізації ваших творчих ідей.

Екологічна робота на уроках інформатики в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується!

2013-03-18
/Files/images/DSC05648.JPG

Хочете серветку в подарунок або
куди подіти пластикові пакети?

"В Інтернеті можна знайти все" - під таким девізом проходить знайомство учнів Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з темою "Пошук інформації в Інтернеті" на уроках інформатики та заняттях гуртка "Юний інформатик". Звернувши увагу на матеріали, що описують технології використання вторинної сировини - пластикових пакетів, учні Огульцівської школи почали на практиці здійснювати екологічну роботу. В умілих руках дівчат пакети, які у великій кількості викидаються на смітник, перетворюються у практичні і красиві речі.
При виготовленні серветок з використанням даних технологій використовується відразу дві пластикові нитки, одна з яких - з тонесеньких кульочків, яких в Україні треба утилізувати по 5 мільярдів щороку. А ми їх на одну серветку використовуємо з десяток. Екологічна ситуація особливо погіршилась саме через них. Тож закликаємо: не викидайте бездумно все у смітник, подумайте, як скористатися з того, що пластику зносу нема, щоб він не руйнував нашу екологію, а продовжував приносити користь!
Проявивши творчий підхід, до дня Святого Валентина майстрині почали виготовляти серветки у формі сердечок, а до Міжнародного Жіночого дня - у вигляді вісімки. Якщо хочете мати красиве кашпо, не обов'язково витрачати купу грошей - дешевше і цікавіше виготовити його власноруч, оригінальне і неповторне!
Керівник гуртка і вчитель інформатики Будюкова Віра Григорівна прилучає і працівників школи до мистецтва рукоділля, пропонуючи не лише схеми до серветок і скатертин, а й власні вироби для зразка та заохочення.

утилізація пакетів

/Files/images/eco-organajzer.pngСерветка-сердечкокашпо


Кашпо з орхідеями-метеликами з пластикових пакетів
оригінальне кашпо


Серветка в подарунок

Сумка з фіолетових пакетівСкатертина з пакетів/Files/images/img785.jpg

Огульцівська Слобожаночка Саша Маршала - міс Грація

2013-03-05

/Files/images/gratsija.jpg

Саша Маршала,Юрій Дмитрович Яцина та Оксана Діжиченко

Вітаємо нашу Слобожаночку!

Маршала Олександра брала участь у фіналі конкурсу «Слобожаночка-2013», який пройшов у РНД «Іскра» міста Валки 6 березня 2013 року. Програма включала конкурси: «Візитка», «Запрошуємо в гості» та «Мої таланти». Серед учасниць Саша мала найпрекрасніший вигляд, тому за результатами конкурсу була відзначена дипломом «Міс ГРАЦІЯ»

Слобожаночка Саша Маршала - міс ГРАЦІЯ
Слобожаночка Саша Маршала отримує грамоту "Міс Грація" від Холодвного О.М., голови Валківської райдержадміністрації, та Яцини Ю.Д., голови Валківської райради

Виставка дитячих робіт "Лялька-мотанка на уроках технології в Огульцівській ЗОШ І - ІІІ ступенів"

2013-03-28

 Лялька-мотанка
Дитяча творчість - дивовижна!Виставкою дитячих робіт "Лялька-мотанка на уроках технології" закінчилося вивчення теми "Лялька-мотанка" у 10 класі Огульцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.На виставку Диво-роботи представлені на шкільній виставці у кабінеті обслуговуючої праці, яким завідує Пономарьова Олена Василівна, учитель вищої категорії, "Старший учитель". Таких виставок у кабінеті декілька - за тематикою вивчення предмета у кожному класі.Десятикласниці Золочевська Людмила, Москаленко Анастасія, Полежаєва Дарія, Маршала Олександра, Гаєвська Дарія та Гапоненко Яна - вправні майстрині-рукодільниці.

 Лялька-мотанка
 Лялька-мотанка

Участь у конкурсі "Доля дітей у роки Другої Світової війни в малюнках учнів"

2013-05-06

Доля дітей війни

Творча робота у техніці графіка була виконана Маршалою Олександрою ученицею 11 класу для Всеукрїнського конкурсу "Доля дітей у роки Другої Світової війни в малюнках учнів".

Закриття табірної зміни

2013-06-12

Табір СонечкоЯк чудово в екопарку Фельдмана!

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку – табір з денним перебуванням «Сонечко» на базі Огульцівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області під керівництвом директора табору Світлани Андріївни Карпюк завершив свою роботу 12 червня 2013 року. Учні 1-8 класів школи отримали задоволення від численних екскурсій по Харківській області (спасибі водієві Олександру Олексійовичу!), від конкурсів, змагань, що проводились під час роботи табору, від смачних сніданків та обідів, які з любов'ю готувалися у шкільній їдальні Тетянтабір Сонечко-2013ою Іванівною Пошедіною та Наталею Миколаївною Коваленко.

Із задоволенням представляємо звітну презентацію про активний відпочинок дітей табору "Сонечко" Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2013 році.

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

табір Сонечко-2013

Кiлькiсть переглядiв: 238

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.