Витяги з протоколів педагогічних рад від 26.05.2017 № 5 та від 06.06.2017 № 6

Згідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369» перевести до наступних класів учнів школи:

Перевести до 2 класу:

1. Бородій Камілу

2.Волощенко Вероніку

3. Гладун Артема

4. Голубку Ліану

5. Єременко Артема

6. Капанадзе Андрія

7. Кравченко Максима

8. Міхалькевич Олександра

9. Мочарко Ксенію

10. Назаренко Максима

11. Погорєлову Поліну

12. Прокопова Нікіту

13. Цибульник Вероніку

14. Чайку Тимура

15. Мамедову Маргариту

Перевести до 3 класу:

1.Агейченка-Янковського Данила

2. Боровок Олексія

3. Буженка Іллю

4. Гусак Євгенію

5. Лещенка Назара

6. Лісконога Тимофія

7. Марусяка Матвія

8. Синкову Віолетту

9. Русовську Олександру

10. Чайка Евеліну

11. Харечко Софію

12. Хворост Софію

Перевести до 4 класу:

1. Бочарнікова-Єременка Микиту

2. Веретельника Данііла

3. Капанадзе Ліану

4. Капанадзе Поліну

5. Коваленко Вікторію

6. Кошеля Руслана

7. Курило Тетяну

8. Мішину Лідію

9. Макаренка Андрія

10. Леваду Руслана

11. Павлович Богдану

12. Панченко Валерію

13. Терентьєву Альону

14. Чертова Михайла

Перевести до 5 класу:

1.Діжиченка Костянтина

2. Капанадзе Альбіну

3. Коваленка Олександра

4. Коваленко Кіру

5. Кузнєцову Анастасію

6.Мішину Вероніку

7. Міхалькевич Вікторію

8. Мороз Анастасію

9. Москаленко Вікторію

10.Назаренко Анастасію

11. Юнака Богдана

12. Краснощока Олександра

13. Островну Софію

Перевести до 6 класу:

1.Діденка Олександра

2.Русовську Євгенію

3.Цибульник Валерію

4.Швидку Анастасію

5.Шевченка Єгора

Перевести до 7 класу:

1.Гаєвського Дмитра

2. Єреська Олександра

2.Жвана Дмитра

3.Капанадзе Валерію

4.Пінігіну Дар’ю

5.Пінігіну Єлизавету

6.Холода Сергія

7.Щербакова Віталія

9. Чертова Єлісея

Перевести до 8 класу:

1. Бабінцева Даніїла

2. Гасаненко Лілію

3. Гладун Аліну

4. Гусак Надію

5. Діденко Аліну

6. Золотих Ваніну Віолетту

7. Панасенко Катерину

8. Плашкіна Юрія

9. Резник Маргариту

10. Ситника Дмитра

Перевести до 9 класу:

1. Бродовенко Руфіну

2. Буцького Дмитра

3. Голубка Анну

4. Голубку Костянтина

5. Голотайстрову Валерію

6. Панаріну Юлію

7. Рубана Захара

8. Юнак Ліану

9. Дудко Карину

10. Онищук Олександру

Перевести до 11 класу:

1. Веретельника Романа

2. Жван Ірину

3. Ситник Людмилу

4. Пріз Аліну

5.Шатохіна Марка

Перевести до 10 класу:

1. Антоненко Діану Миколаївну

2.Єременка Владислава Романовича

3.Кузнєцову Дар’ю Володимирівну

4.Шатохіна Данила Олеговича

5.Бабича Олександра Анатолійовича

6.Онищук Єлизавету Павлівну

Кiлькiсть переглядiв: 24

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.