29.05.2017 - Відкриття пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням "Сонечко". День фантазії.

/Files/images/IMG_4965.JPG /Files/images/IMG_4943.JPG
Ура! Канікули! Сьогодні в Огульцівській школі почав роботу пришкільний табір "Сонечко". В День фантазії діти виготовили емблему свого табору, використавши малюнки своїх долоньок і записавши на них свої побажання. А також всі охоче здійснили невеличку подорож за межі табору.
А навколо школи, в приміщенні якої знаходиться табір - справжня краса! Після теплої літньої зливи молоді зелені віти утворили в шкільному парку справжні шатра, під якими ніби ховаються чарівні істоти з царства Берендея... Активно відповіли діти і на питання екологічної вікторини.

29.05.2017 - Екскурсія до Фельдман Екопарку./Files/images/IMG_4953.JPG /Files/images/IMG_4950.JPG

Екскурсія до Фельдман Екопарку - мрія не лише кожної огульцівської дитини, а й усіх дорослих. Адже тут можна не лише побачити надзвичайних звірів з усього світу, а й відпочити серед прекрасних і неповторних відпочинкових зон парку. Під час подорожі по екопарку діти взяли участь у бесіді "Віч-на-віч з природою". Всі охоче взяли участь у виконанні морально-етичних вправ "Боляче буває всім", під час яких розігрувалися ситуації щодо ставлення до тварин.

30.05.2017 - Екскурсія до Центрального парку культури та відпочинку ім.М.Горького. День казки і розваг.
/Files/images/IMG_4973.JPG /Files/images/IMG_4970.JPG

30.05.2017 року огульцівські діти знову завітали до Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького, щоб саме тут відзначити День казки і розваг. Діти вдосталь розважились на різноманітних атракціонах та ігрових майданчиках, скуштували багато смаколиків і задоволені повернулися до табору, де продовжили цей день веселим казковим квестом.

31.05.2017 - Екскурсія на залізничну станцію м.Люботин. День транспорту.
/Files/images/IMG_4981.JPG /Files/images/IMG_4976.JPG

Цікавою екскурсією запам'ятається дітям огульцівського табору "Сонечко" подорож до залізничної станції Люботин. Дітей вразив величезний і красивий залізничний вокзал. Всі ознайомились з правилами поведінки на залізниці, і обережно переходили по залізничних платформах станції Люботин. Та на цьому подорож не закінчилась!
Після поїздки електричкою до Люботина дітей чекала прогулянка по новому ошатному мосту - якого немає ніде в світі!
Після повернення до приміщення Огульцівської школи діти ще здійснили уявну гру-мандрівку "Парад корисних порад для дорослих і малят" і захотіли зобразити на своїх малюнках різні види транспорту.

01.06.2017 Міжнародний день захисту дітей.
/Files/images/IMG_4983.JPG /Files/images/IMG_4985.JPG /Files/images/IMG_4988.JPG /Files/images/IMG_4986.JPG

"У барвах дитинства розквітне країна" - таку назву отримав конкурс малюнків на асфальті, який пройшов сьогодні на майданчику Огульцівської школи. Учні табору "Сонечко" проявили всю свою фантазію.
В рамках відзначення Дня захисту дітей у таборі було проведено вікторину "Чи знаєш ти свої права, дитино?" А також була проведена бесіда "Українські діти: їхнє сьогодення і завтра". Приємним було також те, що кухарі шкільної їдальні почастували дітей солодким смаколиком випеченим їхніми руками - тортом з клубникою.

02.06.2017 - День природи у таборі "Сонечко"
/Files/images/IMG_5013.JPG /Files/images/IMG_5006.JPG

Ми природу любимо, хочемо вивчати,
нам цікаво все-все-все про неї, рідну знати!
Як цікаво подорожувати природою рідного краю, дізнаватися про неї щось новеньке та бути враженими щоразу її красою! Сьогодні огульцівські діти табору "Сонечка" були вражені красою літнього ставу, до якого привела сьогодні екологічна стежечка. Тут і провели годину спілкування "Природа - щедре, цілюще джерело тепла, краси, добра".
А повернувшись до школи всім захотілося виготовити сувенірчики з природного матеріалу.

06.06.2017 - День рідного краю у таборі "Сонечко"
/Files/images/IMG_5060.JPG /Files/images/А.JPG

07.06.207 - День туризму. Похід до лісу "Лісова таємниця". Гра "Солодкий скарб"

Найзагадковіше, що є в дитячому житті - це подорож до лісу! І не просто подорож, а справжнісінький похід з пошуком лісової таємниці. І особливо приємно шукати у лісі скарб, який ще й солодкий!

08.06.2017 - День книги. Екскурсія до сільської бібліотеки "Хто багато читає, той багато знає". Ігротека "Пізнайко"

Від Огульцівської школи до Огульцівської сільської бібліотеки веде дорога, потім стежка майже через все село. Але це не лякає дітей табору "Сонечко". Особливо тих, хто залюбки читає книги. А що там справді є що почитати - в цьому не сумнівайтеся! Якщо ви зайшли до приміщення бібліотеки, вас радо зустріне справжня книжкова чарівниця - бібліотекар Тетяна Петрівна Сумцова. А книгу тут стільки, що за цілий день їх не оглянеш! Є тут де посидіти і почитати найцікавіші книжки, які тільки візьмеш до рук і вже не відірвешся, доки не перегорнеш останню сторінку. Учні залюбки взяли участь в ігротеці "Пізнайко". Це ж так цікаво! Конкурс "А я книжки читаю і про них вам розповім" виявив найкращих книголюбів. З цікавістю діти взяли участ у бесіді "Книга - твій друг і порадник"

14.06.2017 - День безпеки дитини. Екскурсія до технопарку "Ватутіно"

День безпеки дитини
 Сонечко

Такого ще ніколи не бувало! Діти огульцівського дитячого оздоровчого табору "Сонечко" портрапили до справжніх МЧС-ників технопарку "Ватутіно". Та ба! Не лише почули розповіді про їх трудові будні, а й самі відчули на собі, як це - одягати протигаз, системи захисту чи надувні жилети. Та ще й прогулялися територією парку в захисних системах, долаючи різного роду тренувальні перешкоди,а потім ще й покаталися на справжнісінькому катері! День пройшов так захопливо, що не хотілося повертатися до рідних Огульців. Діти погоджуються, що бесіда "Твоє здоров'я залежить від твоєї безпеки" - в такий спосіб насправді запам'ятається найміцніше.

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.