А вже красне сонечко припекло, припекло,Наше Сонечко - емблема табору відпочинку дітей Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ясне, щире золото розлило, розлило.

Дітвора щебече нам золота

Що нам стука літечко в ворота...

Закриття_табірної_зміни. День табору "Сонечко"

2016-06-17

,=

Сьогодні - День табору "Сонечко". В цей день всі залюбки взяли участь у розважальній програмі "Веселі ігри та забави у таборі "Сонечко".

В цей день діти двох загонів зайнялися пошуками солодких скарбів.

Всеукраїнський олімпійський день в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

2016-06-16

Всеукраїнський олімпійський день в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 16.06.2016

Учні Огульцівської школи, які відвідують табір відпочинку "Сонечко", взяли участь у проведенні Всеукраїнського олімпійського дня. У програмі дня були різноманітні естафети, веселі ігри, козацькі розваги. За результатами дня переможцям та найактивнішим учасникам були вручені дипломи і нагородою для всіх був солодкий подарунок та наліпки з олімпійською символікою.

"День_козаків_у_таборі "Сонечко" - улюблене свято в колишній козацькій слободі Огульці

2016-06-16

Слобожаночки Огульців

Огульцівські діти взяли участь у спортивно-розважальній естафеті "Козацькі розваги". Діти відвідали екскурсію в шкільному музеї "Історія слободи Огульці".

Подорож_у_казковий парк - країною Казкарія

2016-06-15

У країні Казкарія - у Центральному парку відпочинку ім.Горького

15 червня 2016 року огульцівські діти знову завітали до Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького, щоб саме тут відзначити День казки.

В_таборі_"Сонечко" - День рідного краю. Ми - в історичному музеї!

2016-06-14

=Ознайомлення з культурою Слобожанщини в історичному музеї міста Харкова

За планом роботи табору "Сонечко" сьогодні оголошего День рідного краю. І щоб якомога більше дізнатися про наш рідний край, сьогодні діти табору відпочинку відправились з рідних Огульців до Харківського історичного музею.

Улюблений експонат історичного музеюДві такі кам'яні баби - були колись і в Огульцях!Україна - рідний край!Діти охоче взяли участь у конкурсі на кращого читця віршів "Україна моя барвінкова", а також взяли участь у бесіді "Та земля мила, де мати народила".

В_День_іменинника вітаємо весь табір "Сонечко"

2016-06-13

 Сонечко

Який чудовий день - святкуємо весь день! "Даруєм квіти друзям" - такий звучить концерт. До країни веселих ноток здійснили ми мандрівку й азбуку шляхетності сьогодні осягли! Разом усім табором взяли участь у вікторині "Що в імені твоєму?". А ще - виконали колективний проект - привітальну газету, в якій записані імена всіх дітей табору - кожне в тій частині газети, яка стосується саме тієї пори року, в яку дитина народилася

День_здоров'я в огульцівському таборі "Сонечко"

2016-06-10

 До=

Уявна гра-мандрівка "До країни здоров'я" завела на юних мандрівників оздоровчого табору "СОНЕЧКО" на луки, до ставка, до великого відкритого пісища, де чисте запашне повітря, напоєне літніми пахощами цілющих трав та літніми росами.

В_Огульцях - День української страви

2016-06-09

=

Колективно-творчий проект "Українські народні страви моєї родини" захопив сьогодні дітей Огульцівського табору відпочинку "Сонечко". Вони зібрали матеріали про народні страви і створили стенд про українські страви.

А, що найцікавіше було для дівчаток, кухар шкільної їдальні Пошедіна Тетяна Іванівна дала дівчатам майстер-клас з ліплення вареників.

Всі взяли участь у бесіді "Продукти харчування - наші друзі і вороги".

А ще в цей день діти переглянули виставу "Незнайко" в Харківському театрі юного глядача.

Фельдман Екопарк -улюблене місце відпочинку огульцівських дітлахів

2016-06-08

Фельдман Екопарк - улюблене місце відпочинку огульцівських дітей

Екскурсія до Фельдман Екопарку - мрія не лише кожної огульувської дитини, а й усіх дорослих. Адже тут можна не лише побачити надзвичайних звірів з усього світу, а й відпочити серед прекрасних і неповторних відпочинкових зон парку. Під час подорожі по екопарку, діти взяли участь у бесіді "Віч-на-віч з природою". Всі охоче взяли участь у виконанні морально-етичних вправ "Боляче буває всім", під час яких розігрувалися ситуації щодо ставлення до тварин.

Екскурсія до Огульцівської сільської бібліотеки. День книги

2016-06-07

День книги в Огульцівській сільській бібліотеці

"Хто багато читає, той багато знає" - під такою назвою пройшла сьогодні екскурсія до Огульцівської сільської бібліотеки. Разом з Тетяною Петрівною Сумцовою, сільським бібліотекарем, діти в ігротеці "Пізнайко" зайнялися виготовленням казкових героїв з паперу. Вони взяли участь у конкурсі "А я книжки читаю і про них вам розповім". Діти навіть почали з допомогою виготовлених іграшок інсценувати прочитані ним казочки. Із задоволенням всі взяли участь у бесіді "Книга - твій друг і порадник"

В_Огульцях_-_День_туризму!

2016-06-06

 Сонечко

Підготовкою до походу до лісу почався сьогодні День туризму у таборі"Сонечко". Адже в похід слід вирушати, лише вивчивши ретельно за картою маршрут. А також - старанно виконавши туристичну зарядку, щоб вистачило сил на похід.

Вистачило сил і на конкурс "Знавці природи", і на Майстер-клас туристичних вузлів, який показала дітям табору "Сонечко" вчитель Надія Петрівна Власенко.

Дуже корисною і вчасною виявилася і бесіда "Чим небезпечні укуси комарів". Адже тепер всі діти дізналися, від комарів треба захищатися - і для цього існує дуже багато способів!

Взагалі день запам'ятається кожному з дітей надовго. Тепер можна подумати і про похід на більш далекі дистанції. Україна має чимало таких місць - де б нам хотілося побувати!

День_природи_ у_таборі "Сонечко" присвячується Всесвітньому дню навколишнього середовища

2016-06-03

 Екологічною=

Ми природу любимо, хочемо вивчати,

нам цікаво все-все-все про неї, рідну знати!

Як цікаво подорожувати у природу і дізнаватися про неї щось новеньке та бути враженими щоразу її красою! Сьогодні огульцівські діти табору "Сонечка" були вражені красою соснового лісу, до якого привела сьогодні екологічна стежечка. Тут і провели годину спілкування "Природа - щедре, цілюще джерело тепла, краси, добра".

А повернувшись додому, в Огульці, всім захотілося виготовити сувенірчики з природного матеріалу. Ось подивіться на нашу виставку, які чудернацькі тваринки ми виготовили!

День_народних_ігр та іграшок в огульцівському таборі "Сонечко"

2016-06-02

Квіточка до квіточки - ми сплели віночок

Квіточка до квіточки - ми сплели віночок.

Українські звичаї бережем охоче ми.

Українські діточки квітнуть наче квіточки.

В мирі, злагоді зростаєм - Україну прославляєм!

В цей день діти залюбки вивчали українські ігри та забави, взяли участь у пізнавальному конкурсі "Я плету віночок України". Дівчатка й хлопчики взяли активну участь у бесіді з елементами самооцінювання "Бути совісним означає..." А потім всі охоче провели спортивний турнір "Подорож у Спортландію"

1 червня - День захисту дітей. "Сонечко" оголошує День дитини

2016-06-01

 У=

"У барвах дитинства розквітне країна" - таку назву отримав конкурс малюнків на асфальті, який пройшов сьогодні на майданчику Огульцівської школи. Учні табору "Сонечко" проявили всю свю фантазію, щоб і справді сьогоднішній день був яскравим і барвистим, хоч погода сьогодні була похмурою і прохолодною.

Але це не вплинуло ніким чином на дитячі розваги на дитячому майданчику неподалік залізничної станції Огульці.

В рамках відзначення Дня захисту дітей у таборі було проведено вікторину Чи знаєш ти свої права, дитино?" А також була проведена бесіда "Українські діти: їхнє сьогодення і завтра"

День транспорту в таборі "Сонечко" в Огульцях

2016-05-31

=Діти огульцівського табору "Сонечко" на вокзалі станції Огульці

Цікавою екскурсією запам'ятається дітям огульцівського табору "Сонечко" подорож до залізничної станції Огульці імені Олександра Пучка. Тут відбувається пересадка з електричок Харків - Огульці на електричку Огульці - Полтава. Дітей вразив величезний і красивий залізничний вокзал. Всі ознайомились з правилами поведінки на залізниці, і обережно переходили по залізничних платформах станції Огульці. Та на цьому подорож не закінчилась!

Електричкою до Люботина разом їхати цікавіше

Після поїздки електричкою до Люботина дітей чекала прогулянка по новому ошатному мосту - якого немає ніде в світі!

Подорож по Люботинському мосту

Після повернення до приміщення Огульцівської школи діти ще здійснили уявну гру-мандрівку "Парад корисних порад для дорослих і малят" і захотіли зобразити на своїх малюнках різні види транспорту.

Малюнки дітей табору СОНЕЧКО про транспорт

Відкриття табору "Сонечко" в Огульцівській школі. День фантазії

2016-05-30

Сонечко-2016

Ура! Канікули! Сьогодні в Огульцівській школі почав роботу пришкільний табір "Сонечко". В День фантазії діти виготовили емблему свого табору, використавши малюнки своїх долоньок і записавши на них свої побажання. А також всі охоче здійснили невеличку подорож за межі табору.

А навколо школи, в приміщенні якої знаходиться табір - справжня краса! Після теплої літньої зливи молоді зелені віти утворили в шкільному парку справжні шатра, під якими ніби ховаються чарівні істоти з царства Берендея... Активно відповіли діти і на питання екологічної вікторини.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.