• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЗНО та ДПА 2017

ЗНО та ДПА 2017

Наказ Міністерства освіти і науки УКРАЇНИ від 27.07.2016 № 889
Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Відповідно дочастини третьоїстатті 45Закону України «Про вищу освіту»,статті 34Закону України «Про загальну середню освіту»,Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533),НАКАЗУЮ:

1. ЗатвердитиПерелік навчальних предметів, із яких у 2017 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти(далі - Перелік), що додається.

2. Встановити, що в 2017 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 23 травня до 15 липня;

2) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів ізПереліку;

3) результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр Л. Гриневич

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерстваосвіти і науки України27.07.2016 № 889
Зареєстровано в Міністерствіюстиції України09 серпня 2016 р.за № 1114/29244

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2017 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Російська мова.

12. Французька мова.

Директор департаменту вищої освіти О. Шаров
Директор департаментузагальної середньоїта дошкільної освіти Ю. Кононенко

Увага_З_10 січня_починається реєстрація на пробне ЗНО-2017

ЗНО-2017

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) 1 та 8 квітня 2017 року проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).

Участь у пробному ЗНО є добровільною і проводиться на платній основі за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 120 грн.

Реєстрація буде здійснюватися на сайті ХРЦОЯО з 10 до 31 січня 2017 року.

Проведення пробного ЗНО буде відбуватися в округах, які організовуються для проведення основного тестування (міста Харків, Балаклія, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Чугуїв).

Нормативні документи ЗНОНа сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі«Підготовка до ЗНО»розміщено критерії оцінювання відкритих завдань з розгорнутою відповіддю з української мови, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та математики.


Пропонуємо учням 11 класу Огульцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів повну інформацію про ЗНО отримати на сайтах:

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (zno-kharkiv.org.ua)

Український центр оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua)


Для якісної підготовки до проходження ЗНО радимо Вам використовувати online-тестування, яке проводять численні освітні сайти, наприклад:

Тести ЗНО онлайн - перелік сайтів для проходження тестів ЗНО онлайн

Пройти тест (сайт zno-ua.net)


програма Easy Test - онлайн-тестування на сайті освітньої платформи EDUkIT

банер Тесториум

ЗНО онлайн тесты бесплатно

Звіти ЗНО

Результати ЗНО (перейти на сайт відділу освіти Валківської РДА)

Кiлькiсть переглядiв: 1029

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.