• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звіт директора

Щорічний звіт директора Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області про діяльність закладу протягом 2019/2020 навчального року

1. Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу.

Даний звіт проводиться на виконання наказу МОН України від 28.01.2005 №55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» та відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом МОН України від 23.03.2005 № 178.

Працюючи на контрактній основі з Валківською районною радою, свою діяльність директор здійснює відповідно до посадових обов’язків, Правил внутрішнього трудового розпорядку та Статуту школи. Робота спрямовується на виконання наказів, листів Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти, молоді і спорту Валківської районної державної адміністрації.

Робота закладу спрямована на реалізацію основних положень законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», виконання державних, обласних та районних програм, Програми розвитку школи, які спрямовані на поглиблення змісту та покращення якості освіти, створення належних сучасних умов для навчання і виховання учнів.

Основне завдання школи, директора – це здійснення освітнього процесу, спрямованого на всебічний розвиток дитини, її особистості.

Навчальна діяльність школи та директора особисто спрямована на поліпшення якості освітніх послуг, рівного доступу до них всіх дітей мікрорайону, створення належних сучасних умов для навчання і виховання дітей...

Для перегляду Звіту (PDF-формат) натисніть тут.

Кiлькiсть переглядiв: 651

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.