• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звіт директора

Звіт директора
ОГУЛЬЦІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
перед громадськістю про діяльність закладу
протягом 2021/2022 навчального року

Даний звіт проводиться на виконання наказу МОН України від 28.01.2005 №55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» та відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом МОН України від 23.03.2005 № 178.

Упродовж 2021/2022 навчального року у закладі проводилася послідовна робота щодо реалізації стратегії розвитку державної освіти відповідно до ст. 53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указів Президента України щодо основних напрямків реформування національної системи освіти, Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 (зі змінами), Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2020 №1392, з урахуванням вимог Концепції профільного навчання в старшій школі, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 11.09.2009 № 854 «Про затвердження нової редакції Концепції профільного навчання у старшій школі», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 №2205, власного Статуту.

Охоплення навчанням дітей шкільного віку.

Рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради Харківської області від 20.04.2021 №59 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Валківської міської територіальної громади Харківської області» за закладом закріплено територію обслуговування: село Огульці.

Облік дітей здійснював Огульцівський старостинський округ. Заклад щомісячно надає відомості щодо руху дітей до відділу освіти Валківської міської ради. Всі діти, які проживають за названими адресами, обліковані.

У 2021/2022 навчальному році завершили навчання 120 учнів у 11 класах. Середня наповнюваність склала 10,9 учнів. Кількість дітей у закладі збільшилась на 5 чол..

Кількісний склад учнів:

1-4 класи: 4 класи – 40 учнів

5-9 класи: 5 класів – 67 учнів

10- 11 класи: 2 класи – 13 учнів

Характеристика пільгового контингенту учнів:

Всього дітей пільгових категорій - 38;

- без піклування батьків або сиріт – 0;

- з малозабезпечених родин – 0;

- напівсироти – 2;

- діти-інваліди 0;

- з багатодітних родин – 27 дітей;

- діти одиноких матерів –3;

- діти, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС – 0;

- діти, батьки яких брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни – 6;

- діти з числа внутрішньо переміщених осіб – 0;

- діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів–0.

Упродовж року кількість учнів змінювалася за рахунок внутрішньо переміщених осіб (+37 чол. на кінець навчального року).

Цей навчальний рік був непростим: в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та введенням «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки .З

23 вересня освітній процес було переведено на дистанційну форму навчання та зроблено зміни у структурі навчального року шляхом перенесення осінніх канікул з 18 жовтня до 24 жовтня 2021 року. Але педагоги вже адаптовані до використання дистанційних технологій і навчальні заняття проводились в онлайн режимі з використанням різноманітних платформ, вайбер – зв’язку, електронної пошти. На сайті школи створено сторінку «Дистанційне навчання».

Викликом часу стало введення воєнного стану на території України на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 у зв’язку з російською агресією. Тому з 25 лютого і до кінця навчального року було знову запроваджено дистанційну форму роботи.

Звіт охоплює 4 напрями діяльності, які є пріоритетними у Державній освітній політиці: освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників, управлінські процеси. При складанні звіту були дотримані вимоги наказу Міністерства освіти і науки України № 178 від 23 березня 2005р. «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійнотехнічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю».

Для перегляду Звіту (PDF-формат) натисніть тут.

Кiлькiсть переглядiв: 844

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.